řidič/ ka vysokozdvižného vozíku
Karlovarská Korunní s.r.o.
Břvany
před 2 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Kyselka Břvany, ke Zřídlu 1144 BřvanyMáte chuť na změnu?Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici řidič / ka VZV pro závod Karlovarská Korunní s.

r.o. s pracovištěm ve Břvanech u Postoloprt (dvousměnný provoz - ranní, odpolední), týdenní úvazek 38,75 hod.Už máte s obdobnou pozicí zkušenosti?

Posilte náš tým .Že nevíte, o co se jedná?Pošlete svůj životopis a připojte se do našeho týmu, určitě se i něco přiučíte.

Co Vás čeká?Nakládka a vykládka minerální vody Korunní.Co Vám můžeme nabídnout my?Týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na dopravu (s bydlištěm již 5 km od nás) a zdarma pojištění zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli.

Korunní Vaši chuť plně uspokojí.Nástup možný ihned, popř. po dohodě.kontakt : 724827552, e-mail : julie.charvatova korunní.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost