Výzkumný pracovník pro vývoj membránových technologií
MemBrain s.r.o.
Stráž pod Ralskem, Česká republika
před 23 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro MemBrain s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně ruština aktivně
  • lokalita : Pod Vinicí 87, Stráž pod Ralskem, 47127
  • Přidáno : 24.1.2019
  • Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech :

    Náplň práce :

  • vývoj, návrh, ověření a podíl na realizaci komplexní technologie upravující vodu nebo jiné organické i anorganické roztoky s využitím elektromembránových i tlakových membránových procesů
  • návrh konceptů technologie včetně návrhových výpočtů
  • laboratorní, pilotní a poloprovozní ověření technologie
  • podpora obchodních případů (technická část nabídek, příprava technické části projektů)
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti, které vyvíjejí membrány a moduly
  • Požadujeme :

  • VŠ vzdělání technického zaměření (chemické inženýrství nebo technologie, fyzikální chemie, potravinářská technologie, životní prostředí)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost ruského jazyka výhodou
  • znalost českého jazyka slovem i písmem
  • schopnost týmové práce, logického a analytického myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe v oboru vývoje či navrhování / projektování technologií výhodou
  • Nabízíme :

  • Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním "know-how"
  • Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje, doplňování odborných a jazykových dovedností
  • Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
  • Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k pracovním a životním jubileím, služební byty.
  • Práce je vhodná i pro absolventy.

    Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis včetně motivačního dopisu na kariera membrain.cz, kontaktní osoba paní Lenka Košatová, tel. 487 805 245.

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 25 000 32 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.