Projektant / Projektantka mostních konstrukcí (statik, geotechnik)
Dopravní projektování, spol. s r. o.
Ostrava, Czech Republic
před 2 hodinami
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem, telefonicky v Pondělí - Pátek v době 8 : 00 - 14 : 00 hodin. Tel. : 595 155 014, e-mail : zuzana.borakova dopravniprojektovani.

czPožadavky : VŠ příslušného směru (obor Konstrukce staveb, Dopravní stavby, Statika a dynamika, příp. Geotechnika), znalost programu AutoCAD, příp.

ZWCAD, FineGeo5, MS Office, ŘP sk. B výhodou, týmová spolupráce, komunikace, samostatnostPředmětem práce je tvorba projektové dokumentace ve všech stupních řízení a dále účast při jednání s účastníky výstavby, kooperace s ostatními středisky společnosti, komunikace s obchodními partnery.

Zaměstnanecké výhody : pružná pracovní doba, zajímavé finanční ohodnocení + další odměny, příspěvek na stravné 100 Kč na odpracovaný den, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, odborná školení a další vzdělávání, podpora při profesním růstu, moderní pracovištěVhodné i pro absolventy, osoby zdravotně znevýhodněné.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost