Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství
Well Well Potraviny s.r.o.
Lipník nad Bečvou, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Well Well Potraviny s.r.o. .

Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství :

Nástup možný IHNED.

Náplň práce :

  • Účast na plánování a koordinace procesů vývoje nových produktů nebo nových receptur; Analýza technologických problémů ve výrobě, testování řešení a přizpůsobování technologických procesů;
  • Účast na zlepšování stávajících produktů; Analýza receptur a testování nových dostupných složek a technologických procesů pro zlepšení výrobků.

    Spolupráce s marketingovým oddělením skupiny v oblasti nových produktů, nových receptů nebo nových balení; U nových produktů poskytnutí údajů o kalkulaci počátečních nákladů (týkající se složek, balení a základních procesů).

  • Školení zaměstnanců výroby v rámci implementace technologických změn nebo nových produktů do výroby; Tvorba a aktualizace technologických směrnic a postupů;
  • Monitoring a vyhodnocování stavu našich i konkurenčních produktů na základě stanovených kritérií

    Požadavky :

    Vzdělání v oboru potravinářství; praktické znalosti problematiky přísad, zpracování, vybavení, znalost příslušných právních předpisů (pro bezpečnost výroby potravin, označování, HACCP a jiné systémy kvality).

    Znalost zákona o výrobě a uvádění potravin na trh v Evropské unii, znalost výroby potravinářských výrobků, technologických postupů, strojů, zejména v masném průmyslu.

  • Platný potravinářský průkaz; min. 2 roky zkušeností s prací v potravinářství (masná technologie výhodou, práce v oddělení výzkumu a vývoje výhodou);
  • Znalost Microsoft office (Word, Excel), Outlook; Jazykové znalosti - čeština, angličtina, ruština, ukrajinština aktivně, znalost polštiny výhodou;
  • Řidičský průkaz - kategorie B výhodou. Pozitivní postoj vůči sobě a okolí, práce v týmu, otevřená a profesionální komunikace s externím i interním klientem, analytické schopnosti a schopnost vyvodit závěry, orientace na dosažení celofiremních cílů a cílů týkajících se pracovní pozice, organizace a kontrola práce.

    Další úkoly přidělené nadřízeným.

    Nabízíme :

    5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu formou stravenek

    Zájemci se mohou hlásit :

  • osobně na výběrovém řízení dne 1.7.2020 v 09,00hod. u kontaktní osoby paní Macely Jurečkové na adrese : Well Well Potraviny s.
  • r.o. - pracoviště ul. Hranická, CTPark Lipník nad Bečvou

    Vyžadované vzdělání : Vyšší odborné

    Hrubá mzda : 25 000 Kč / měsíc

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.