Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství
Well Well Potraviny s.r.o.
Lipník nad Bečvou, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Well Well Potraviny s.r.o. .

Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství :

Nástup možný IHNED.

Náplň práce :

 • Účast na plánování a koordinace procesů vývoje nových produktů nebo nových receptur; Analýza technologických problémů ve výrobě, testování řešení a přizpůsobování technologických procesů;
 • Účast na zlepšování stávajících produktů; Analýza receptur a testování nových dostupných složek a technologických procesů pro zlepšení výrobků.

  Spolupráce s marketingovým oddělením skupiny v oblasti nových produktů, nových receptů nebo nových balení; U nových produktů poskytnutí údajů o kalkulaci počátečních nákladů (týkající se složek, balení a základních procesů).

 • Školení zaměstnanců výroby v rámci implementace technologických změn nebo nových produktů do výroby; Tvorba a aktualizace technologických směrnic a postupů;
 • Monitoring a vyhodnocování stavu našich i konkurenčních produktů na základě stanovených kritérií

  Požadavky :

  Vzdělání v oboru potravinářství; praktické znalosti problematiky přísad, zpracování, vybavení, znalost příslušných právních předpisů (pro bezpečnost výroby potravin, označování, HACCP a jiné systémy kvality).

  Znalost zákona o výrobě a uvádění potravin na trh v Evropské unii, znalost výroby potravinářských výrobků, technologických postupů, strojů, zejména v masném průmyslu.

 • Platný potravinářský průkaz; min. 2 roky zkušeností s prací v potravinářství (masná technologie výhodou, práce v oddělení výzkumu a vývoje výhodou);
 • Znalost Microsoft office (Word, Excel), Outlook; Jazykové znalosti - čeština, angličtina, ruština, ukrajinština aktivně, znalost polštiny výhodou;
 • Řidičský průkaz - kategorie B výhodou. Pozitivní postoj vůči sobě a okolí, práce v týmu, otevřená a profesionální komunikace s externím i interním klientem, analytické schopnosti a schopnost vyvodit závěry, orientace na dosažení celofiremních cílů a cílů týkajících se pracovní pozice, organizace a kontrola práce.

  Další úkoly přidělené nadřízeným.

  Nabízíme :

  5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu formou stravenek

  Zájemci se mohou hlásit :

 • osobně na výběrovém řízení dne 1.7.2020 v 09,00hod. u kontaktní osoby paní Macely Jurečkové na adrese : Well Well Potraviny s.
 • r.o. - pracoviště ul. Hranická, CTPark Lipník nad Bečvou

  Vyžadované vzdělání : Vyšší odborné

  Hrubá mzda : 25 000 Kč / měsíc

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost