Projektový inženýr
protechnik consulting s. r. o.
Moravská Třebová, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

NÁPLŇ PRÁCE : velmi zajímavá nejednotvárná práce s možností profesního a osobnostního růstu v moderním prostředí silné a stabilní společnosti nezávislé na automobilovém průmyslu s 21-tiletou tradicí v Moravské Třebové.

Nevyrábíme jen komponenty, ale kompletní stroje a výrobky. Prřijďte rozšířit náš úspěšný tým! Budete pracovat na různých komplexních projektech týkajících se např.

výběru a implementace nových řídících systémů pro robotická zařízení včetně testování, implementace managementu nástrojů apod.

POŽADAVKY : vzdělání se zaměřením na strojírenství, mechaniku nebo robotiku. Znalost práce se SolidWorks a SolidCAM vítána, rovněž jako znalost NJ nebo AJ.

Praxe na obdobné pozici vítána.NABÍZÍME : hrubá mzda od 40.000 Kč odpovídá cca 250 Kč / hod.Dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů.

Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně.

Měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě. Možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%, za noční směny příplatek 50 Kč / hod.

Komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji. Příspěvky na stravování. Parkování uvnitř firemního areálu.

Hodnotné odměny / dárky za pracovní jubilea, příspěvky ke sňatku a narození dítěte, příspěvky na životní pojištění, dárky k Vánocům, pravidelné firemní akce a další benefity

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost