Operátor výroby
BENEŠ a LÁT a.s.
Poříčany, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Jsme rodinná firma s tradicí a duší, která dává obživu 450 rodinám a příležitost svým lidem k růstu. Jsme úspěšná parta, kterou to společně baví a která umí udělat z ničeho něco.

Jdeme stále vpřed, chytáme se příležitostí a inspirujeme své okolí. Popis pracovní nabídky : - Obsluha strojů (odlévání odlitků na nízkotlakých nebo gravitačních formách) - Pracovní doba : 8mi hodinové směny nebo 12cti hodinové směny bez víkendu - Nutnost dodržování pracovních postupů - Odpovědnost za kvalitu vyráběných odlitků (kontrola kvality)Požadujeme : - Komunikativnost, samostatnost, týmový duch - Pečlivost, flexibilita Nabízíme : - Zázemí prosperující výrobní společnosti (výplaty včas na účtech) - Odborná firemní školení - Odpovídající finanční ohodnocení dle kvalifikace a praxe - Možnost i jako přivýdělek na DPP - Zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, )Vzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost