Řidiči nákladních vozidel
SMO a.s.
Otrokovice
před 6 hodinami
source : Hitprace

Požadované dovednosti : Řidičský průkaz skupiny C, E, karta řidiče, profesní průkaz, psychologické vyšetření od akreditovaného psychologa ČR, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita.

Poznámka k volnému místu : Stabilní stavební firma se zánovním vozovým parkem přijme řidiče nákladních vozů, na vývoz zeminy a stavebních materiálů v rámci ČR.

Výdělky dle výkonu práce, vynikající zázemí, základní mzda pravidelně navyšována, motivační programy. Průkaz ADR nebo strojnický průkaz výhodou.

Nabízíme : věrnostní ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, diety, nekuřácký příspěvek, možnost využití volného času v rekreačních střediscích společnosti, sportovní akce pořádané zaměstnavatelem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost