ADM Position Manager
IPSOS s.r.o.
Mladá Boleslav, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : tř. Václava Klementa č.p. 869Mladá Boleslav II293 01 Mladá Boleslav 1Prvotní kontakt : e-mail : použijte odpovědní formulářPopis činnosti : - Supervize kvality prodeje v globálním měřítku na všech trzích ŠKODA AUTO a.

s., s primárným zaměřením na portugalský trh- Vývoj strategie kvality prodeje a následná implementace- Spolupráce v rámci VW Group se všemi značkami na společném koordinovaném přístupu vůči všem trhůmPožadavky : - Znalost portugalštiny rodilého mluvčího- Praxe jako praktikant v automotive segmentu minimálně 4 měsíce- MS OFFICE na vysoké úrovni- Výborné komunikační a organizační dovednosti, analytické myšlení Zaměstnanecké výhody : stravenky, 23 dnů dovolená.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost