OBSLUHA CNC STROJŮ
ZBA Ferokov s.r.o.
Nové Město nad Metují, Czech Republic
před 8 hodinami
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy / absolventky.

 • Hrubá měsíční mzda 20.000,- Kč + motivační odměny.Náplň práce : upínání nástrojů, polotovarů a obrobků; měření a kontrola obrobků a ukládání do beden;
 • celkový dohled nad pracovištěm.Požadavky : vyučení nebo maturita v daném strojírenském oboru; znalost práce s měřidly; orientace ve výkresové dokumentaci;
 • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, technické myšlení.Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu s možností stravování přímo ve firmě, mobilní telefon vč.

  dat. služeb podpora a zajištění dalšího vzdělávánís možností rozšíření kvalifikace, mimořádné odměny, nadstandardní ohodnocení v závislosti na kvalittě odvedené práce další zajímavé a motivační benefity.

  atd.Kontakt - Bc. Kubečková Jitka, tel. : 607 913 024 (od 07 : 00 hod. do 15 : 00 hod.), e-mail : kubeckovaj zba.cz (pro zaslání životopisu).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost