Vedoucí směny v cukrárně
Hájek a Boušová, spol. s r.o.
Čestlice, CZ
před 16 hodinami
source : Easy-prace.cz

Co bude tvým úkolem : - dělat lidi šťastnějšími, obsluha zákazníků, prodej našich výrobků - vedení pracovního týmu - kontrola a dodržování firemních standardů - odpovědnost za provoz svěřené provozovny - řízení výroby a kontrola kvality - objednávání a příjem zboží - přijímání objednávek vytvořených přes e-shop a další platformy - zajištění otevření i uzavření provozovnyPožadujeme : Hledáme tebe, pokud : - máš praxi v gastronomickém oboru - už jsi vedl / a tým pracovníků - máš organizační a komunikační dovednosti - zvládáš základy práce na PC - jsi zodpovědný / á Jak vypadá práce u nás : - pracuje se krátký / dlouhý týden 12 hod.

směny - je nutné mít dostupných alepoň 5 z našich 14 provozoven - dostaneš se do přátelského kolektivu - všude kolem tebe budou dorty, zmrzliny, chlebíčky : -)Nabízíme : Co ti nabídneme : - práci v české stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí - slevu a příspěvek na firemní produkty - občas nějaká školení - zábavné akce a soutěže - odměna za odpracovaných 5, 10, 15, 20 let - odměna za doporučení nového zaměstnance 30.

000 Kč - náborový příspěvek 10.000 Kč - po odpracovaném půl roce - a samozřejmě mzdu - během zaučování od 29.000,- Kč, poté 35.

000 - 48.000,- Kč Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, BakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost