Mechanik-elektronik
Pars nova a.s.
Šumperk, Czech Republic
před 8 hodinami
source : Hitprace

Pracovní náplň : - montáž, kontrola zapojení a oživení elektronických komponent vozidla- diagnostika a oprava řídících jednotek a systémů- oprava elektronických komponent vozidlaPožadujeme : - SŠ, nebo vyučen v oboru elektro slaboproud, elektronika- proškolení z vyhl.

č. 50 / 78 sb. 6- orientace v komunikačních a informačních technologií- obsluha PC na vyšší úrovniNabízíme : - zázemí stabilní a prosperující firmy podporující férový přístup- odpovídající finanční ohodnocení- náborový příspěvek- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek ve výši 900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění, bonus ve výši 1.

500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti ) Osobní kontakt : po-pá od 9.

00 do 11.30 hod, případně po dohodě v jinou dobu - sebou alespoň stručný životopisKontakt : Bc. Michal MazánekE-mail : michal.

mazanek skoda.cz tel. : 583 365 545 Miroslava ŠvestkováE-mail : miroslava.svestkova skoda.cz tel. : 583 365 573

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost