Operátoři výroby
Marvinpac CZ, s.r.o.
Říčany, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo pracoviště : - Na Dlouhém 86, Říčany - JažlovicePrvotní kontakt : - tel. : použijte odpovědní formulář- e-mail : použijte odpovědní formulářUpřesňující údaje : -

POPIS PRÁCE : Obsluha výrobní linky a kontrola produktů, obsluha poloautomatické linky - kompletace komponentů jako např.

pudřenky, řasenky, práce v čistých prostorách, lehká manuální práce - opět kompletace zboží a etiketování - POŽADUJEME : Chuť do práce, Manuální zručnost, Samostatnost, Spolehlivost, čistý trestný rejstřík.

 • NABÍZÍME : práci v čistém prostředí, 2-směnný provoz (6-14 : 15, 14 : 15 22 : 30), Stravenky v hodnotě 105,- Kč, týden dovolené navíc, možnost kariérního postupu, práce na hlavní pracovní poměr, volné víkendy a svátky, svozová doprava ZDARMA ze stanice metra Opatov a z Říčan, příplatek za odpolední směny až do výše 1.
 • 000,- / měs.hr., měsíční motivační bonusy v průměru 3.000,- / měs.hr.Zaměstnanecké výhody : - stravenky v hodnotě 105,- Kč, dovolená navíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost