Referent/ka správy osobních údajů a administrativní a spisový pracovník/pracovnice
Národní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizace
Kladruby nad Labem, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Národní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizaceOZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍReferent / ka správy osobních údajů a administrativní a spisový pracovníkStručný popis pracovního místa (charakteristika pracovní činnosti) : "Zajišťování implementace povinností v oblasti GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016 / 679 ze dne 27.

dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95 / 46 / ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), někdy také General Data Protection Regulation) "Práce s elektronickou spisovou službou.

Požadavky kladené na uchazeče : "vysokoškolské vzdělání (bakalář)"praxe nepožadována "dobrou uživatelskou úroveň práce na PC "ochota učit se a pečlivostJazykové znalosti : "nejsou podmínkouDalší informace : "pracovní poměr na dobu určitou -

1 rok (možnost prodloužení až na dobu neurčitou), zkušební lhůta 3 měsíce"předpokládané datum vzniku pracovního poměru : dohodou / ihned"platová třída : 10.

odměňování podle zákona č. 262 / 2006 Sb. v platném znění a nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb. v platném znění)"místo výkonu práce Národní hřebčín Kladruby nad Labem "mezi benefity patří : pravidelné školení, stravenky v hodnotě 100 Kč, vánoční bonusy (Unišek), 25 dní dovolené, příspěvek na důchodové pojištěníNáležitosti písemné přihlášky uchazeče : "přesné označení výběrového řízení"jméno, příjmení a titul uchazeče"datum a místo narození uchazeče"státní příslušnost uchazeče"místo trvalého pobytu uchazeče"telefonní kontakt, email"číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-

li o cizího státního občana"datum a podpis uchazečeVýčet dokladů, které uchazeč připojí k přihlášce : "strukturovaný profesní životopis"kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzděláníBližší informace poskytne : Ing.

Jiří Lučan, náměstek pro úsek služby a správa majetku, tel. použijte odpovědní formuláře-mail : použijte odpovědní formulářPřihlášku s přílohami doručte do 31.

01.2020 emailem na adresu : použijte odpovědní formulář nebo písemně na adresu : Jana KazimírováNárodní hřebčín Kladruby nad LabemOddělení personální práce a mezd533 14 Kladruby nad LabemUpozornění : Hřebčín si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí.

Odesláním přihlášky, resp. strukturovaného profesního životopisu, uchazeč o předmětnou pracovní pozici souhlasí se zpracováním osobních údajů podle zákona č.

101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, pro účely příslušného výběrového řízení.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost