Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyka) Customer Advisor (Russian and English knowledge)
Conduent Czech Republic s.r.o.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

místo výkonu práce : Prahakontakt : Yatskovska Mariia, tel. : 770131898, e-mail : mariia.yatskovska conduent.comNáplň práce : Jako specialista zákaznické / technické podpory, budete zodpovědný za vstřícnou a efektivní telefonickou komunikaci se zákazníky, kteří se na Vás budou obracet s technickými dotazy týkající se chytrých telefonů, tabletů a dalších telekomunikačních zařízení.

Budete zpravidla prvním kontaktem pro zákazníky volající do našeho kontaktního centra. Poskytováním technické podpory pro naše zákazníky se budete snažit o splnění jejich očekávání při každém hovoru.

Jako člen týmu zákaznické / technické podpory budete vždy prezentovat společnost v pozitivním světle a vhodně vyžizovat citlivé dotazy.

Požadujeme : znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, komunikativní znalost anglického jazyka, dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, snahu učit se.

Zkušenosti z kontaktního, zákaznické centra výhodou. Nabízíme : zázemí silné a stabilní společnosti : příjemné pracovní prostředí a kolektiv, vstupní školení zaměřené na procesy, produkty a komunikaci.

Následně pak průběžná odborná školení, příležitost profesního i osobního růstu, moderní pracoviště v Praze blízko stanice metra B.

Pracovní hodiny : 8 hodin denně, 5 dní v týdnu (postupné nástupy na směny, směny mezi 6 : 00 a 22 : 00 hod. od pondělí do neděle).

Poznámka ke mzdě : během 3-týdenního školení : 16,200,-Kč / měs. Od ukončení školení do konce zkušební doby (cca. dalších 10 týdnů) : 20,500,-Kč / měs.

Po ukončení zkušební doby : 22,900,-Kč / měs. V případě povýšení do náročnějšího, více technicky zaměřeného oddělení - navýšení na 23,200-24,300,-Kč / měsíčně.

Po roce práce je možné individuální navýšení mzdy v návaznosti na roční vyhodnocení dle výskledků práce.Stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost