Asistent prodeje (Pivotéka BeerGeek)
Z-Media s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Slavíkova 1047 / 10, Praha 3, 130 00Kontaktní osoba : Olga Romanova, tel. : 775 260 871, e-mail. : order beergeek.

czZaměstnanecké výhody - zaměstnanecké slevyUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Pivotéka BeerGeek - Asistent Prodeje.Zajímá vás pestrost řemeslného piva a chtěli byste se do jeho světa úplně ponořit?

Hledáme pronaši pivotéku nadšence či nadšenkyni s chutí se naplno pustit do práce.Jako beergeek v naší BeerGeek Pivotéce se podílíte na propagaci řemeslného piva z minipivovarů, přibližujete zákazníkům jednotlivá piva, pivovary a pivní styly.

Šíříte pivní osvětu a nadšení z poznávání nových chutí a druhů piva. Zároveň se máte možnost dále vzdělávat a sdílet znalosti o pivu, jeho výrobě, specifikách čitřeba senzorických defektech a výrobních vadách.

Učíte se pivo poznávat a rozumět mu. Stáváte se členem úžasné komunity pivních nadšenců, štamgastů,pivovarníků a domovarníků.

Požadujeme : věk 18+, zdravotní průkaz pro potravinářství, čistý trestní rejstřík a pozitivní přístup k práci.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost