Manažer/ka prodejny - Motocykly, čtyřkolky a příslušenství pro motorkáře
Motorcycles & Powersports s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 hodinami
source : Hitprace

Kontakt : kariera globalmoto.czFirma GlobalMoto je jedním z nejvýznamnějších distributorů sportovního vybavení, s mezinárodní působností na trzích v České Republice, Slovensku, Polsku, s vlastními maloobchodními prodejními místy.

Na tyto trhy dodáváme produkty již po více než 15let. Do portfolia zastupovaných značek patří zejména produkty světově známých výrobců Motocyků, čtyřkolek, motocyklových helem, oblečení a doplňků.

Jsme česká, prosperující a zdravá firma, která vykazuje meziročně významný růst tržního podílu. Do svého rostoucího týmu hledáme schopné profesionály, kteří mají ambice podílet se na úspěších firmy a pomoci udržovat pozice lídra na trhu v oboru obchodu s motycykly, příslušenstvím a vybavením pro motorkáře a čtyřkolkáře.

Staňte se i Vy posilou týmu lidí, kteří mají vizi vést a rozvíjet svěřenou provozovnu a zároveň pracovat v atraktivním motorkářském prostředí.

Buďte podporou motorkářů a zajistěte jejich spokojenost, budujte si přátelé ve světě motocyklů, kteří se za Vámi budou vracet, protože jste na stejné vlně a víte, co je pro ně důležité.

Manažer / ka prodejny - středisko PRAHAChcete, aby pro Vás byla práce zároveň koníčkem? Máte ambice být součástí úspěšné firmy s vedoucím postavením a rostoucím podílem na trhu?

Chcete za sebou vidět výsledky Vaší práce a máte rádi lidi? Máte zkušenosti s prodejem nebo obchodního ducha? Máte smysl pro pořádek?

Jste pečlivý / á a je na Vás spolehnutí? Nebojíte se nových příležitostí a komunikace s novými lidmi? Máte rád / a motocykly, 4kolky a vše okolo?

Pak jste právě tou pravou posilou týmu, kterou hledáme! Co je náplní práce pracovní pozice a předpoklady budoucího profesionála?

 • Zajišťování chodu prodejny- Udržování čisté a reprezentativní prostředí prodejny- Jste fér a vážíte si dobrých obchodních vztahů- Zvládnete zajistit správnou atmosféru na prodejně - Objednávání zboží ze skladu a od dodavatelů na prodejnu- Zajišťování inzerce strojů na našich portálechCo od Vás očekáváme?
 • cit pro obchod a udržování standardů prodejny- komunikativní vlohy- nadšení pro obor MOTO, ATV a zastupované značky- ochotu se učit a aplikovat své znalosti v praxi- pečlivost a preciznost- Znalost základních pojmů o motocyklu- základní znalosti a chuť se učit práci na PC (e-maily, spravování CRM)Co Vám nabízíme?
 • pestrou práci v zajímavém oboru s atraktivními značkami a produkty na hlavní pracovní poměr- velmi dobré platové ohodnocení, které můžeš ovlivnit- flexibilní provizi z obratu bez horního limitu- jistotu výplaty mzdy v pravidelném výplatním termínu- kompletní zaškolení, prodejní a produktová školení - zaměstnanecké výhody a slevy na produkty- účast na světových i regionálních motocyklových akcí- možnost osobního rozvoje, vlastního time managementu, vedení práce a seberealizaceŽivotopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na kariera globalmoto.
 • cz.Zaměstnanecké výhody : Nadstandardní platové ohodnocení, bonusy / prémie, sleva na firemní výrobky / služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní a kulturní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost