referent Oddělení náboru a personální legislativy, odborný rada
Státní zemědělský intervenční fond
Praha, Czech Republic
před 4 dny

Náplň práce

Referent komplexně zajišťuje organizaci a komunikaci s uchazeči a vedoucími zaměstnanci v rámci získávání a výběru zaměstnanců do okamžiku výběru nejvhodnějšího uchazeče.

Zajišťuje inzerci volných míst, spolupracuje s úřady práce a vysokými školami v rámci získávání vhodných uchazečů. Posuzuje a vybírá uchazeče o přijetí v rámci výběrového řízení podle zákona o státní službě a zákoníku práce.

Orientuje se v ustanoveních Zákoníku práce, Zákona o státní službě, Zákona o zadávání veřejných zakázek a v dalších souvisejících předpisech.

Podílí se na přípravě interních předpisů. Podílí se na přípravě změn systemizace služebních a pracovních míst ve služebním úřadě.

Požadujeme

 • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu- způsobilost k řízení motorových vozidel sk. B- praxe v oblasti systemizace služebních a pracovních míst vítána
 • Nabízíme

 • systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304 / 2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů- služební poměr na dobu určitou (zástup za MD / RD) - 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např.
 • 1 den na vyřízení osobních záležitostí) - stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den - pružná služební doba - přátelský a inspirativní tým odborníků - možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)- stabilitu zaměstnání- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost