OBCHODNĚ-TECHNICKÝ PORADCE/-KYNĚ PRO PRODEJ ŠROUBOVACÍ TECHNIKY A AUTOMATIZACE
DEPRAG CZ a.s.
Lázně Bělohrad, CZ
před 21 hodinami
source : Easy-prace.cz

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ PORADCE / -KYNĚ PRO PRODEJ ŠROUBOVACÍ TECHNIKY A AUTOMATIZACEV případě zájmu kontaktujte paní Lenku Hátlovou na emailové adrese : použijte odpovědní formulář nebo na telefonním čísle : použijte odpovědní formulář pondělí až pátek od 6 hod.

do 14 hod.Požadavky : Požadujeme SPŠ strojní / elektro nebo vyšší odborné vzdělání, znalost práce na PC, Microsoft office, CAD ( výhodou), řidičský průkaz skup.

B, komunikativní úroveň AJ, zkušenosti z obchodu výhodou, technické myšlení, orientace v technické dokumentaci.Pracovní náplň : Obchodně -

tenický poradce / kyně pro prodej šroubovací techniky a automatizace, zpracování nabídek a koordinace zákaznických objednávek, komunikace s obchodními partnery Polsko a Rumunsko, koordinace poptávek / objednávek s mateřskou firmou DEPRAG Amberg, komunikace s ostatními odděleními v rámci DEPRAG.

Zaměstnanecké výhody : Podnikové stravování - oběd za 16 Kč, stravenky, týden dovolené navíc - 5 týdnů, 2 dny sick days, penzijní pojištění, masáže, roční bonus, placené jazykové a odborné vzdělávání, ordinace závodního lékaře, pracovní doba 37,5 hod.

týdně, služební byt 3+1, 2+1, případně ubytovna.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost