Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
BioModrá s. r. o.
Praha hl.m., Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : PrahaKontakt : 775 008 788 všední dny mezi 9-18, e-mail : veronika biomodra.czÚklidová firma BioModrá Praha je zde proto, aby se profesionálně, spolehlivě a pečlivě postarala o úklid firmy či domova našich klientů.

Nabízíme pravidelný úklid kanceláří a firem, úklidy administrativních prostor, úklidy obchodního prostoru či showroomu, úklid škol, úklid klinik či úklid SVJ.

Mnoholetá spolupráce s velkými i malými firmami v Praze je důkazem toho, že BioModrá je úklidová firma, jenž je jedničkou na trhu v kvalitě úklidů kancelářských prostor a úklidu administrativních budov.

Jak je to možné? Díky osobní zkušenosti s prostředím firem všech velikostí a různých obchodních zaměření, a tudíž jejich specifickými požadavky.

Do našeho týmu zaměstnanců hledáme nového kolegu či kolegyni, který / á se bude starat o čistotu prostor našich významných klientů.

Náplň práce : " úklid klientských prostor (vytírání podlah a jiných povrchových ploch, vynášení odpadků, utírání prachu, dále podle potřeb klienta)Váš profil : " předchozí zkušenosti s úklidem vítány" vysoké pracovní nasazení a ochota k fyzické práci" příjemné, vstřícné vystupování" pečlivost, samostatnost" výpis z RT" zodpovědnost, spolehlivost, diskrétnostNabízíme : " práci ve stabilní společnosti formou hlavního pracovního poměru (HPP) nebo dlouhodobé brigády (DPČ)" 24 hodinovou podporu týmu" 15.000-17.000,-

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost