Specialista bezpečnostních služeb
All Security CZ s.r.o.
Praha-Troja, CZ
před 6 hodinami
source : Easy-prace.cz

Kontakt : Képesová Karolína, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář telefonicky 10-15h, prvotní kontakt tel.

či emailem.Osobně lze na adrese Kunětická 2534 / 2, Praha 2. Místo výkonu : Praha, Střední Čechy. Ochranná služba osob a specializovaných objektů.

Požadujeme výpis z řejstříku trestu. Zkušenost a znalost bezpečnostních a detektivních služeb. Výhodou je zbrojní průkaz, anglický nebo nemecký jazyk, osvědčení o profesní kvalifikaci, zdravotní průkaz či praxe v oboru.

Možnost karierního růstu, zajištění osvědčení o profesní kvalifikaci!!! Kontaktujte nás telefonicky použijte odpovědní formulář nebo emailem : použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost