Vedoucí skladové sekce
MANPOWER
Plzeňský
před 2 dny
source : Hitprace

Chtěl / a bys uplatnit své vůdčí schopnosti či praxi s vedením lidí, ale nemůžeš najít to pravé? Tak právě tebe hledáme! A to i v případě, že si právě dokončil / a školu a máš minimum zkušeností! Dáme ti na starosti tým lidí, který budeš řídit! Tak neváhej, pojď do toho a ukaž co v tobě je!

POPIS POZICE :

  • Odpovědnost za zaměstnance ve své sekci skladu
  • Organizace práce a dohled nad zaměstnanci, udělování pokynů k práci
  • Měsíční hodnocení pracovníků
  • Vyplňování denních hlášení a docházkových listů
  • Namátková kontrola zaskladnění materiálu do spádových regálů
  • PROFIL KANDIDÁTA :

  • Praxe s vedením lidí výhodou
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Zkušenosti s řízením VZV a s programem SAP výhodou
  • Ochota práce ve 3směnném provozu
  • Zkušenost se systémem SAP výhodou
  • NABÍZÍME :

  • Nástupní plat 19.600 Kč, pohyblivé složky mzdy do výše 5.500 Kč, možnost přesčasů
  • Týden Dovolené navíc
  • Stravenky, příspěvek na dopravu
  • Docházkové a osobní bonusy
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Požádat