Cenový manažer - Pozemní stavby
Arcadis
Prague, Prague, Czechia
před 13 hodinami

Job Requirements

Hledáme do svého týmu kolegu na pozici Cenový Manager na naše projekty v České republice a na Slovensku, abychom pokryli naši silnou a rostoucí poptávku.

Pro tuto pozici jsou typické praktická mentalita, flexibilní nasazení, proaktivní přístup a týmová práce. Nástup možný ihned.

Náplň práce :

  • kontrola / stanovení - výměr prací, dodávek a odpovídajících cen prací
  • kontrola ocenění změn projektu
  • návrhy a ocenění možných technicko ekonomických úspor (Value Engineering)
  • příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
  • odsouhlasování dílčích i konečných plateb / fakturace dodavateli
  • spolupráce s PM při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem
  • pravidelný (měsíční) reporting klientovi a / nebo financující bance
  • Work Experience

  • VŠ vzdělání stavebního směru (min. Bc.), ideálně obor Ekonomika a management případně obor Příprava, realizace a provoz staveb
  • praxe 3 + v realizační firmě např. na pozici příprávář / ka či rozpočtář / ka velkou výhodou
  • nadstandardní uživatelská znalost Microsoft 365 (především Excel, Word, Powerpoint, Project )
  • znalost práce s rozpočtářskými programy (KROS 4, RTS, euroCalc, )
  • orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
  • pečlivost, proaktivnost, ochota učit se
  • znalost problematiky BIM výhodou
  • AJ (alespoň B1)
  • Benefits

  • spolupráci na významných projektech :
  • pozici, ve které máte vysoký stupeň svobody samostatně vykonávat své úkoly v ambiciózním a řízeném týmu
  • příležitost pracovat s různými disciplínami v rámci týmu i v rámci celé společnosti Arcadis
  • možnost seberealizace, rozvoje a školení
  • přátelskou atmosféru, teambuildingové a sportovní akce, sociálně zaměřené akce
  • kancelář v centru Prahy
  • čtvrtletní bonusy, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy, vzdělávací programy
  • nástup možný ihned
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.