Hauseman
THERMAL-F, a.s.
Karlovy Vary, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Kontakt : Man Marcel, tel. : 359 002 451, e-mail : man thermal.czNáplní práce je svážení špinavého prádla v klecích z pater do svozového místa prádelny, vyvážení čistého prádla ze svozového místa prádelny na patra v hotelu, vysypávání smetí, drobné opravy na hotelových pokojích, doplňování zásob do pokojů, přemisťování a zařizování nábytku, otáčení matrace, přemisťování úklidového materiálu a rozvoz na jednotlivá patra, strojové čištění koberců, pomoc při věšení záclon a závěsů, pomoc při mytí oken.

Očekáváme pracovní zkušenosti,trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost a spolehlivost.Pracovní doba od 7,30 do 16,00 hod (turnusové služby, tzn.

včetně víkendů)Potvrzování doporučenek pouze v pondělí a ve středu od 10,00 do 14,00 hod..Zaměstnanecké stravování, podpora zaměstnavatele při dalším vzdělávání, mimořádné odměny z motivačního programu, slevy na hotelové produkty a služby.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost