Facebook marketér/ka
Webdevel s.r.o.
Ostrava
před 10 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Ostrava VítkoviceKontakt : emailem, telefonicky PO-PÁ 8-17 hod.Pohybuješ se v moderních marketingových trendech jako ryba ve vodě?

Nemáš rád stereotypní práci bez tvůrčí invence? Staň se součástí týmu, ve kterém do práce chodíme s nadšením a s hlavou plnou nápadů.

Děláme marketing, který dává produktům a službám našich zákazníků nový rozměr. U nás dostaneš prostor pro realizaci svých nápadů.

Co je náplní : Správa sociálních sítí, především FacebookSpráva obsahu Facebookových profilů našich klientůSpráva placených kampaní na FacebookuVytváření analýz klíčových slovHledání chyb nastavení reklam našich nových klientůJaké znalosti a dovednosti bys měl mít : Perfektně česky mluvit a hlavně psát gramaticky správněBýt kreativní a tak trochu univerzální v tom, na čem zrovna pracuješMít zkušenosti s online marketingem min.

1 rok, především FacebookMít aktivní přístup k práciBýt samostatný a spolehlivýVýhodou bude, pokud budeš umět : Rozhraní Skliku (od Seznamu) a Google Ads (od Googlu)Různorodá a zajímavá práce pro malé i velké klientyMotivační složka mzdy za tvou skvělou práciMožnost profesního růstuFiremní benefity - služební PC, mobilVzdělávací akce - semináře, školení, workshopy atp.Pravidelné teambuildingy

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost