IT specialista - systémový administrátor/ka
XEVOS Solutions s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 11 hodinami
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem. Chceš zjistit více? Cítíš, že tohle místo čeká právě na tebe? Pošli nám svůj životopis plus pár slov o sobě na e-mail jobs xevos.

eu. Jsi zkušený systémák, baví tě IT a máš ambice dotáhnout každý úkol k řešení, a to v zadaném termínu? Je pro tebe hračka dát do kupy ICT systém klienta, stejně jako vedení a motivace týmu kolegů systémáků?

Pak hledáme právě tebe na pozici Vedoucí týmu systémových administrátorů / IT specialistů.Budeš mezi námi jako ryba ve vodě, pokud tě neláká škrobené prostředí korporátů, ale naopak se chceš v práci obklopovat fajn kolegy-parťáky, které budeš motivovat, řídit jejich činnosti a pomůžeš jim snadněji dosahovat stanovených cílů.

Co budeš dělat- spolu s nadřízenými vést tým IT specialistů - systémových administrátorů- dohlížet na svěřené projekty : budeš je plánovat a řídit, od zadání, přes přidělování úkolů a koordinaci dodržování harmonogramu, až k jejich úspěšnému dokončení- komunikovat s dodavateli, partnery a zákazníky projektu- přinášet návrhy na zkvalitňování procesů, podílet se na strategiích rozvoje ITNa co budeš dohlížet- správa a inovace serverové a síťové infrastruktury- testování a nasazení nových technologií- implementace řešení pro zajištění kybernetické bezpečnosti- konzultace, audity a penetrace zákaznických řešení- správa cloudových služeb- zajištění stabilního chodu klientské části IT infrastrukturyCo potřebuješ mít a umět- zkušenosti na obdobné pozici min.

3 roky- zkušenosti s vedením lidí, dobré organizační a komunikační schopnosti- spravovat prostředí platforem : Windows Server (Active Directory, DNS, RDS, ADFS, GP, IIS) Microsoft 365 Microsoft Azure- alespoň základy bezpečnostních řešení- networking (TCP / IP, DHCP, routing, VLANs, QoS, STP, atd.

vč. managementu přes CLI (Cisco, HPE)- spravovat virtuální prostředí (Hyper-V, VMware)- aktivní znalost angličtiny- řidičák sk.

BVýhodou je, pokud zvládáš např.- spravovat databázové systémy (MS SQL, MySQL)- správu Exchange serveru- správu Linux / UNIX- PowerShell- správu řešení ESET, Cisco Meraki, Veeam Backup- obsluhovat a spravovat MacOS, iOS- clustering- datacenter management- certifikace výrobců (Microsoft, HP, Dell, atp.

Co nabízíme- zajímavou a různorodou práci v dynamické a rychle rostoucí IT firmě v Ostravě- motivující finanční ohodnocení- možnost seberealizace- řadu akcí, školení a certifikací pro osobní i profesní růst- smlouvu na dobu neurčitou- moderní IT vybavení, neomezené volání a připojení- firemní benefity - Multisport karta nebo firemní výuka angličtiny- flexibilní pracovní dobu- po domluvě možnost homeoffice- občerstvení na pracovišti- neformální prostředí, skvělé kolegy- vynikající dostupnost do práce (MHD, autem, na kole)- přístup k posledním technologickým novinkám a produktůmXEVOS poskytuje komplexní řešení v IT - od systémové integrace, servisu a podpory, přes serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky hardwarového vybavení a vývoj inovativních aplikací.

Našimi zákazníky jsou malé společnosti i nadnárodní korporace s rozsáhlou sítí poboček a zastoupení, kterým zajišťujeme mimo jiné profesionální podporu jejich business-critical systémů a aplikací ve všech koutech Česka i v zahraničí.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost