Specialista péče o klienty
NN Finance, s.r.o.
Olomouc
před 5 hodinami
source : Easy-prace.cz

Společnost Nationale - Nederlanden hledá kolegy na pozici Specialista péče o klienty. Náplní práce je servis a péče o naše stávající klienty, ale i rozšiřování obchodních možností společnosti.

Požadujeme : Min. SŠ / SOU s maturitou a čistý TR, nadšení pro práci s lidmi, příjemné vystupování a výborné komunikační dovednosti.

Vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady.Nabízíme : Fixní odměnu + provize a motivační benefity, kompletní zaškolení v oboru, skvělé zázemí regionálních poboček / obchodních míst, příjemný kolektiv.

Získáte bohatou praxi a prostor pro seberealizaci, stanete se odborníky v oboru financí a obchodu. Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost