Číšník/servírka (Food runner)
Nadji Club, s.r.o.
Praha-Lysolaje, CZ
před 13 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Hl.m.Praha (více provozoven) Způsob prvního kontaktu e-mailem na adresu personalni01 post.cz ((životopis s referencemi pošlete na e-

mail personalni01 post.cz prosíme, nechoďte bez ohlášení, vybraní uchazečí budou pozváni na pohovor) Kontaktní osoba : paní Monika Hálová, personalni01 post.

cz UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE (požadavky, náplň práce apod) : Hledáme číšníky / servírky do vyhlášené asijské restaurace, praxe z restaurace a znalost asijské kuchyně podmínkou -

prezentace menu hostům. Angličtina nutná, výhodou znalost asijského jazyka. Pohovor v angličtině. Mezinárodní kolektiv. Komunikační a prezentační schopnosti, dobrý zdravotní stav, nekonfliktní chování.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Strava v práci a společné ubytování. Požadavek zaměstnavatele : JINÉ SERVERY PROSÍME NEPŘEBÍRAT TUTO POPTÁVKU !

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost