samostatný(á) mzdový(á) účetní - personalist(k)a
Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Uherské Hradiště, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kompletní zpracování mzdové a personální agendy, znalost Zákoníku práce, min. 3 roky praxe ve zpracování mezd (u příspěvkové organizace výhodou), velmi dobrá znalost PC (znalost práce s Google dokumenty výhodou), pečlivost,zodpovědnost při práci s osb.

daty, schopnost analytického myšlení, spoelhlivost, prezenční a komunikační schopnosti, 5 týdnů dovolené, 3 dny SICK DAYS, stravenky.

Přihlášku do výběrového řízení (jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, trvalý pobyt, datum a podpis, motivační dopis, životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, souhlas s nakládáním s osobními údaji dle zákona o ochraně osobních údajů) na e-mail

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost