Technický pracovník/pracovnice
Národní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizace
Kladruby nad Labem
před 13 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce Kladruby nad Labem Práce na HPP na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.Práce vykonávané zaměstnancem : - Samostatné provádění náročných ucelených technických prací nebo zajišťování dílčích odborných technických agend.

Samostatné zajišťování technického provozu, montáží, servisních činností a uvádění do provozu technických a technologických zařízení.

Technické zajišťování a organizace údržby a oprav technologických zařízení, budov a jiných rozsáhlých majetkových souborů- Sledování a šetření stavu, stupně opotřebení a technické způsobilosti budov, strojů a jednotlivých částí technologických zařízení včetně navrhování opatření a zpracování zápisů.

 • Zajišťování údržby a běžných oprav, revizí, prohlídek a prověrek technické způsobilosti- Příjem a evidence hlášení havárií a požadavků na údržbu s následným zajištěním realizace- Komplexní kontrola stavu techniky, zhodnocování technického stavu a zpracovávání zápisů- Zajišťování realizace technického zabezpečení objektů včetně elektronických a kamerových systémů.
 • Operativní plánování údržby a dozor nad dodržováním plánovaných termínů- Zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci- Vyhledávání dodavatelů zboží a služeb k realizaci zajištění veřejných zakázek malého rozsahuPožadujeme : - Vzdělání - Střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru strojním nebo střední odborné s výučním listem- Trestní bezúhonnost- Znalost MS Office- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič- Ochota cestovat - Pardubický kraj a okolíUvítáme : - praxi v oboru - Vyhl.
 • 50 / 1978 Sb., VZV, zkušenosti s plošinou - výhodou- flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost- jazykové vzdělávání- stravenky v hodnotě 100 Kč (z toho příspěvek zaměstnavatele 70,- Kč)- Unišek FKSP v hodnotě 2500,- Kč ročně- 5 týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření nebo soukromé životní pojištění ve výši 650,- Kč až 850,- Kč měsíčně- zvyšování kvalifikace na náklady organizace- možnost ubytováníPrvní kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost