Senior Quality Engineer Customer
Yanfeng Automotive Interiors
Plana nad Luznici, Czech Republic
před 2 dny

Job Description

Senior Quality Engineer

  • Zákaznická kvalita
  • Interiérové díly
  • Náplň práce :

    Kompletní zajištění přiděleného projektu

  • Komunikace se zákazníkem řešení zákaznických reklamací, řešení vzorkování
  • Řešení změn v procesech
  • Řešení procesních problémů (výrobní procesy)
  • Zodpovědnost za kontrolní plán a instrukce
  • Zodpovědnost za katalog vad
  • Analýza NOK dílů od zákazníka (vratky)
  • Řešení zmetkovitosti na přiděleném

    Požadavky :

  • Minimálně středoškolské vzdělání nejlépe technického směru
  • Min. 2 roky praxe na oddělení kvality podmínkou
  • Praxe na pozici Quality Engineer výhodou, zkušenost s interiérovými díly, nebo se společností Daimler velkou výhodou
  • Velmi dobrá znalost Aj nebo Nj slovem i písmem
  • Znalost 8D, PPAP, pFMEA výhodou
  • Znalost Daimler portálu velkou výhodou
  • Min. základy práce na PC, znalost balíčku MS Office
  • Nabízíme :

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
  • Získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Dotované závodní stravování
  • 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona
  • Věrnostní bonus
  • Příspěvek na volný čas ve formě flexi pasů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.