Učitel/ka 1.st zš
Lesní mateřská škola Sofisa, školská právnická osoba
Olomouc, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Olomouc - ŘepčínJedná se o alternativní zš s malým počtem žáků ve třídách, vlastní zahradou a učením i venkuPodmínkou je potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti, potravinářský průkaz, řidičský průkaz, angličtina.

Obor vzdělání : denní studium učitelství pro zš - 1.stupeň, základní kurz Respektovat a být respektován (možno doplnit), jako bonus Montessori diplomový kurz pro věk 6-12.

Výběrové řízení má 3 části - 1) motivační video, 2) náslech ve škole, 3) ukázková hodina ve škole.Pracovní doba (od - do) : 8 : 30 - 15 : 30 tři dny v týdnu a zbylé 2 dny je domácí příprava.

Zam. výhody : Pobyt na čerstvém vzduchu, svoboda v seberealizaci, vzdělávání.Kontakt POUZE emailem (motivační video v délce 1 min a CV - 1.

kolo výběrového řízení).2. kolo výběrového řízení pro pozvané uchazeče během května.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost