VZV Olomouc 140 Kč/h čistého
WELL PACK s.r.o.
Olomoucký kraj, Olomouc
před 2 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace

Do našeho týmu hledáme šikovné řidiče VZV s praxí .

Náplň práce :

pickování, převzetí zásilek od řidičů, vykládka, nakládka, příprava materiálu vyskladňování, zaskladňování VZV, nízký sklad (regály 3patra)

Pracovní doba :

PO- PÁ- třísměnný provoz

Co od vás očekáváme

  • Zdravotní způsobilost
  • Spolehlivost
  • Oprávnění na VZV není podmínkou (zařídíme platné oprávnění)
  • Pravidelnou docházku
  • Co vám nabízíme

  • MZDA : 140 Kč čist. / hod
  • Dlouhodobou spolupráci
  • TÝDENNÍ ZÁLOHY
  • Možnost ubytování v místě bez vstupních nákladů. Pracovník si ubytování zaplatí až na konci měsíce po zúčtování mzdy.
  • Nástup ihned
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.