OBCHODNÍK/CE V IT (flexibilní pracovní doba, home office, profesní vzdělávání)
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Police, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Máte obchodního ducha a ideálně obchodní zkušenosti? Do třebíčské IT firmy hledáme posilu do obchodního týmu. Uvítáme znalosti / vzdělání v IT a zkušenosti s firemním IS a souvisejícími procesy.

CO BUDETE DĚLAT? Jednat s klienty v oblasti IT Navazovat kontakty s novými klienty, které vytipuje zákaznický servis Budovat dlouhodobé vztahy a následnou péči o klienty Služebně cestovat po České republice Tvořit a realizovat prezentaceNabízíme : Zázemí menší společnosti Mzdu dle zkušeností, motivační provizní systém Flexibilní pracovní dobu Částečný home office Možnost profesního vzdělávání Příspěvek na penzijko nebo životko Místo výkonu práce : region TřebíčVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost