Projektant - slaboproud
Ing. Lucie Chudobová
Ústí nad Labem, CZ
před 3 hodinami
source : Easy-prace.cz
 • návrhy LAN sítí a koncových prvků, projekty EPS, EZS, STA, CCTV, rozhlasy, jednotný čas a další PD slaboproudé elektroinstalace dle vyhl.
 • 499 / 2006 Sb. - řešení přípojek, přeložek a areálových rozvodů výše uvedených sítí - zpracovávání položkového výkazu k rozvodům elektroinstalacePožadujeme : - SŠ / VŠ se zaměřením na obor elektro - relevantní praxi na obdobné pozici - zkušenosti se samostatným vedením projektů - výhodou je také autorizace v oboru a znalost AJ nebo NJ - není nutné - manažerské schopnosti a dovednosti - řidičský průkaz skupiny BNabízíme : - zázemí stabilní společnosti, osobní přístup a podporu kolegů - podporu v seberozvoji a profesním růstu - motivační odměny za dobře odvedenou práci - školení měkkých i tvrdých dovedností - řadu zaměstnaneckých benefitů, jako např.

  eStravenky, kartu Multisport, permanentky na kulturní i sportovní akce, příspěvky na připojištění - 5 týdnů dovolené - odpovídající finanční ohodnoceníVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost