Kontrolor v okrese Žďár nad Sázavou
První novinová společnost a.s.
Žďár nad Sázavou, CZ
před 22 hodinami
source : Easy-prace.cz

Hledáte práci na dva dny v týdnu nebo i více? Rádi se pohybujete venku? Nebojíte se cestovat po celém okrese? Baví vás různorodá práce?

ANO? Pak hledáme právě Vás spolehlivého a zodpovědného KONTROLORA. Usilujeme o to, aby byla každá zásilka správně doručena na své místo.

Proto potřebujeme nové kolegy, kteří zajistí kontrolu roznosu přímo v terénu a nejen to. Jaká práce na Vás čeká? budete kontrolovat, zda se zásilky skutečně dostaly tam, kam měly, v pořádku a včas, někdy samostatně, jindy společně se zástupci našich odesilatelů další činností bude prověřování reklamací a spolupráce s vedoucím poštovní distribuční sítě práce probíhá převážně středu a čtvrtek od 9 : 00 do 17 : 00 hod.

možnost práce i v další dnyPožadujeme : Proč se k nám hodíte právě Vy? jste spolehlivý, časově flexibilní a samostatný máte ŘP skup.

B a vlastní automobil máte smysl pro orientaci v terénu umíte jednat s lidmi ve své práci jste vytrvalí a důkladní máte uživatelskou znalost MS Office (zejména Word a Excel) mobilní telefon, přístup na internet a možnost využít vlastní tiskárnu výhodou Nabízíme : Nabízíme pravidelný a stabilní přivýdělek na DPP preferujeme DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI zajímavé finanční ohodnocení cestovní náhrady PROPLÁCÍME zajímavou a různorodou práci v terénu před nástupem zajistíme proškolení, včetně účasti na kontrole v roli pozorovatele nástup možný ihned Zaujala Vás naše nabídka?

POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS a staňte se součástí našeho týmu!!! Těšíme se na Vás Náborové oddělení První novinová společnost a.

s.Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost