Technik
ELTODO a.s.
Praha-Cholupice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Prahakontakt : Bébrová Dana, e-mail : použijte odpovědní formulářBaví tě různorodá práce? Chceš se naučit novému?

Hledáš místo, kde je vítána iniciativa? Pokud jsi odpověděl ANO, tak neváhej a zašli mi svůj životopis.Co u nás budeš dělat?

Nabízíme možnost podílet se na vývoji nových zařízení a pracovat na dílně. Nebo budeš provádět servis zařízení světelné signalizace tak i různých nadstaveb jako preference dopravy a vazby na jiná zařízení.

Od tebe očekáváme jen manuální zručnost a zájem naučit se novému.Za to od nás získáš : * jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti, která působí na českém trhu již od roku 1991,* 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno (sick days),* příspěvek na sportovní aktivity, příspěvek na penzijní pojištění,* levnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky,* odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 8000 Kč (třeba kamaráda / známého .).

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost