Tiskař na sítotisk
T-SHIRTS 4U s.r.o.
Praha, CZ
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro T-SHIRTS 4U s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Vaníčkova 315 / 7, Praha 69 (Praha), 16900
  • Přidáno : 4.8.2018
  • Tiskaři :

    místo výkonu práce : Vaníčkova č.p. 315 / 7, Břevnov,

    169 00 Praha 69

    kontakt : Mullerová Pavlína, tel. : 603455072, e-mail : pavlina t4u.cz

    Česká výrobní firma T-SHIRTS 4U sídlící na Praze 6 hledá nového kolegu pro doplnění rostoucího týmu. Pokud jsi člověk, pro kterého jsou důležité věci jako odpovědnost, dobré vztahy na pracovišti a zároveň hledáte práci s určitou mírou samostatnosti, pak hledáme právě vás.

    Specialzujeme se na potisk triček a ostatního reklamního textilu.

    Náplň vaší práce :
  • potisk textilu
  • samostatná příprava
  • seřízení a obsluha sítotiskového stroje
  • práce je fyzicky náročná - vhodná pro muže
  • běžná údržba stroje
  • Co od vás očekáváme :

  • praxe v sítotisku
  • výbornou fyzickou kondici
  • manuální zručnost, přesnost
  • Co vám nabízíme :

  • práci na HPP s odměnou dle praxe a výkonu
  • stravenky, očkování proti chřípce
  • platové ohodnocení od 21000-30000Kč
  • příspěvek na telefon
  • Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)