PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH VE SLUŽBĚ CHRÁNĚNÉHO BYDLENÍ
FOKUS Liberec o.p.s.
Liberec
před 4 dny
source : Hitprace

Do sociální služby chráněné bydlení hledáme pracovníka v sociálních službách na zkrácený pracovní úvazek - práce převážně o víkendu SO a NE v čase 8-

12.30h, v týdnu max. na 4h po domluvě s týmem (výpomoc při doprovodech, aktivizační činnosti, porady, aj.). Max. počet odpracovaných hodiny v týdnu činí 20h.

Popis pracovní pozice : Pracovník vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108 / 2006 Sb. a úkony péče dle platné vyhlášky 505 / 2006.

Pracovník s klienty vede rozhovory, provádí s nimi tzv. sociální nácviky v činnostech, které se potřebují naučit, zapojuje klienty do aktivizačních činností, apod.

Při individuální práci poskytuje klientovi pomoc, dopomoc a podporu v činnostech jako např. - doprovody do obchodů, na zájmové aktivity, k lékařům, na úřady, asistenci při každodenních činnostech souvisejících s bydlením (vaření, hospodaření s penězi, nakupování, úklid, praní, apod.

a s péčí o sebe (hygiena, životospráva, péče o svůj vzhled, zdraví atd.). Místo výkonu práce je v místě poskytování služby -

Nákupní 33, Liberec 31 - Krásná Studánka (dostupné MHD bus č. 26). Do budoucna v sídle Fokusu Liberec - Nezvalova 662, Liberec 15 (dostupné MHD bus č.

22,29). Nabízíme : Smysluplnou práci, u které vyžadujeme samostatnost a schopnost organizovat si čas strávený s klienty.

Malý pracovní kolektiv, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days pro případ krátké nemoci, příspěvek na vzdělání.

Nástupní plat je 8.500,-Kč, do 6 měsíců navýšení osobního ohodnocení o 1.500,-Kč.Požadujeme : Minimální stupeň vzdělání střední úplné (vyučen bez maturity, s maturitou), uživatelskou práci na PC (Word, Excel, Internet), ŘP je výhodou, komunikační dovednosti, empatický přístup ke klientům, schopnost pracovat v týmu a předávat informace z víkendu, samostatnost při práci a v plánování času (sebeřízení), schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, zájem učit se novým věcem.

Hlásit se e-mailem : Zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře, aktuální kontakt), vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost