Obchodní zástupce - obalový materiál
MANPOWER
Moravskoslezský, Krnov
před 4 dny
source : Hitprace

Do stabilní české společnosti zabývající se výrobou obalů a jejich potiskem hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obchodní zástupce.

Pokud jste obchodník se zkušeností s obalovým materiálem a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat Váš životopis!

POPIS POZICE :

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci celé ČR (potravinové obalové materiály)
  • péče o stávající klienty, rozvoj spolupráce
  • tvorba a implementace obchodní strategie
  • analýza trhu
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • PROFIL KANDIDÁTA :

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné obchodní pozici v oblasti obalových materiálů
  • ochota cestovat v rámci ČR
  • vlastníte ŘP sk. B
  • NABÍZÍME :

  • perspektivní práci ve stabilní a úspěšné české firmě
  • motivující mzdové ohodnocení (fixní a bonusová složka mzdy)
  • home office, vlastní organizace práce
  • služební automobil, notebook, telefon
  • týden volna navíc (sick days, vánoční volno)
  • Multisport karta
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.