Všeobecná sestra na interní oddělení
MMN, a.s.
Jilemnice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace
 • uchazeči musí splňovat požadavky Zákona 96 / 2004 Sb. v platném znění Zákona 211 / 2017 Sb.- pozice vhodná i pro absolventy- originály dokladů o dosaženém vzdělání- zdravotní způsobilost- platný výpis z rejstříku trestů- vstřícné jednání s pacientem- uživatelská znalost práce na PC- praxe výhodou- pracovní pozice na plný úvazek- výše mzdy dle praxe a vzdělání v rozpětí 29.
 • 330 - 40.490 Kč- benefity a odměny dle Kolektivní smlouvy : - 5 týdnů dovolené- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele- sick days (3 dny volna na zdravotní dovolenou)- příspěvek 2.

  000 Kč dle výběru (rekreace, tábor, sport, vitamíny)- využívání zvýhodněných tarifů mobilních služeb sítě Vodafone (i pro rodinné př.

  bezplatné poskytování služeb jinak hrazených pacienty - specifikace v KS- příspěvek na penzijní připojištění - specifikace v KS- podpora růstu odborné a jazykové úrovně (kurzy Aj, Nj hrazené zaměstnavatelem)- peněžní odměny za pracovní jubilea, životní jubilea y a jubilejní odběry krveNástup možný ihned po vyřízení nezbytných dokumentů.

  Tato pozice JE podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.Nabízíme náborový příspěvek 100.000 Kčkontakt : e-mailem, telefonicky

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost