PROGRAMÁTOR PLC - SIEMENS - AŽ 75 000 Kč!!
Grafton Recruitment
Česká Lípa
před 2 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Máš 2 až 3 roky praxe v programování a oživování automatických či poloautomatických strojů PLC, ideálně značky Siemens nebo Bosch?

Umíš programovat v portálu TIA? Znáš roboty FANUC, ABB nebo OMRON?Potom jsi náš člověk a my Tě umíme náležitě ocenit!Co Tě čeká na pozici PROGRAMÁTOR PLC : * Programování PLC značky Siemens* Výběr vhodných komponentů pro dané zařízení + návrh řešení programu ve spolupráci s konstrukčním oddělením* Tvorba vizualizace, sběr dat a SW k navrženým zařízením (Simatic, Allan Bradley.

 • Tvorba dokumentace k zakázce + aktualizace na základě pozdějších změn v procesu výroby a montáže* Spolupráce s týmem v průběhu realizace* Zodpovědnost za testovací proces ve výrobě* Komunikace se zákazníkem a občasné výjezdy k němu
 • BENEFITY :

 • 13. plat* Bonusy* Mobil* Dotované firemní stravování* Příspěvek na penzijní připojištění* Hrazené firemní akce
 • POŽADAVKY :

 • Praxe na obdobné pozici 2 - 3 roky* Schopnost programování PLC značky Siemens či Bosch* Znalost práce v prostředí TIA portálu
 • Mírně pokročilá znalost AJVýhodou : * Základní znalost MySql, JavaScript, SCADA* Znalost robotů Fanuc, ABB, OMRON
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost