Sekretáři (všeobecní)
K&K trade group s.r.o.
Praha
před 17 hodinami
source : Hitprace

Kont. : konstantin.belinsky kkgroup.cz, tel : 773 161 156Náplň práce : zajištění administrativní podpory společnosti, přijímání návštěv a péče o ně.

zpracování pošty, evidence zasedacích místností, péče o jejich vzhled, doplňování občerstveníběžný chod recepce, organizace procesů a meetingů, podporování týmů, pravidelné reportysjednávání a plánování schůzekobjednávání kanc.

potřeb, kurýrůpodpora webových stránek - správa novinek, událostírezervace letenekřešení operativních úkolů a požadavků Požadavky : komunikační schopnosti, přátelský přístup, znalost MS Office, reprezentativní vystupování, oblečení business, smysl pro pořádek, systematičnost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita Požadované jazyky : čeština (mírně pokročilá), angličtina (výborná), ruština (výborná)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost