Test Engineer
tesena s.r.o.
Praha-Motol, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Kont. os. : Ornella Lehnertová použijte odpovědní formulářMVP : PrahaPopis pracovní pozice : oExekuce testů a analýza výsledků oReportování chyb oTest analýza a test design oPříprava dat pro testování oSpolupráce s?

vývojáři, business analytiky a dalšími experty oPráce s?různými testovacími nástroji oPodílení se na definici scopu testování oReportování test managerovi Vstupní požadavky : o Zkušenosti v?

testování minimálně 1 rok o Znalosti a praktické zkušenosti s?procesy testování o Znalosti a praktické zkušenosti s?uplatňováním různých metod test analýzy a test designu o Znalost SQL na úrovni psaní dotazů, znalost databázových procedur o Ochota učit se novým věcem a aktivně je uplatňovat v praxi o Systematičnost, analytické myšlení, orientace na detail o Schopnost organizovat a prioritizovat svou práci o Skvělé interpersonální a komunikační dovednosti, asertivita o Schopnost prezentovat výstupy své práce o Spolehlivost, schopnost dodržovat termíny, samostatnost o Angličtina alespoň na úrovni B2, znalost německého jazyka výhodou Výhodou : o Zkušenosti s?

programováním o Znalost webových služeb (SOAP / REST) o ISTQB certifikace o Zkušenosti s?procesem agilního vývoje Výhody : další odborné vzdělávání - certifikace, příspěvky na sport a MHD, dovolená navíc

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost