MONTÉR / ZÁMEČNÍK
Energovod CZ, a.s.
Brno
před 3 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem : bebrovad eltodo.czMísto výkonu práce : Brno (zakázky na Moravě)Hledáme spolehlivé, samostatné a manuálně zručné kolegy, kteří nám pomohou na stavbách NN až VNN při montáži, demontáži a seřizování elektro zařízení.

U nás se setkáte s běžnou zámečnickou činností na stavbách NN až VNN jako je : - ruční opracování součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním- opravy poškozených míst zavařením, vyrovnáním a broušením- sestavování a svařování částí konstrukcí s využitím ručních strojů a nářadí- demontáž, montáž a oprava výměnným způsobemPro vykonávání této práce potřebujete : - vzdělání nebo praxi v oboru- znalost seřizování a ovládání konvenčních obráběcích strojů- orientaci ve výkresové dokumentaci- manuální zručnost- dobrý zdravotní stav umožňující práci s těžšími břemeny- ŘP sk.

BU nás najdešjistotu zaměstnání ve stabilní společnosti 5 týdnů dovolené, 2 dny sick daysstravenky / cestovní náhradypříspěvek na kartu Multisportpříspěvek na penzijní pojištěnílevnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníkyodměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 12.

000,- Kč (třeba kamaráda / známého .)a další benefity (https : / / www.eltodo.cz / kariera / co-u-nas-najdete / benefity / ).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost