HR Talent Sourcer
Česká EuV Commercial s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt : tel. : 703 141 801 / Po-Pá od 8.30-17.30hod, e-mail : radana.jandova engelvoelkers.comUpřesňující informace : HR Talent Sourcer je pozice vhodná pro člověka s prokazatelnými zkušenostmi v HR, který hledá práci na částečný úvazek.

Náplní práce je preselekce životopisů zaslaných do naší společnosti a prvotní kontaktování uchazečů. Postupem času se přidá vedení pohovorů a účast na výběrovém řízení v rámci naší společnosti.

Podmínkou je perfektní čeština a pokročilá angličtina. Pozice je vhodná pro studenty VŠ, maminky na MD či člověka z personálního prostředí, který hledá práci na částečný úvazek.

Zaměst.výhody : stravenky, karta Multisport, lednice Freshpoint s firemní slevou, čerstvé ovoce na pracovišti, teambuildingové akce.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost