Senior Developer JavaScript, Node.js Douhodobý projekt v týmu technických nadšenců
Talentica
Praha
před 2 dny

A je to tady! Nová aplikace v průmyslové automatizaci, která našim klientům usnadní život. V hlavní roli JavaScript, TypeScript a Node.

js. Sprintujeme agilně, máme nad sebou jen jednoho manažera a stavíme tým o 8 lidech. Hledáme zkušené kandidáty, kteří mají přehled v návrhu SW, QA a chtějí vlastní prostor pro realizaci těchto znalostí.

Na co se můžete těšit?

  • Možnost rozjet s námi dlouhodobý projekt s důrazem na kvalitní kód.
  • Dáme Vám slovo, co se týče postupů a technologií při vývoji.
  • Flexibilní pracovní dobu, bonusy a hlavně zkušené kolegy, od kterých je stále co se učit.
  • Klid na práci, plochou organizační strukturu a kdybys toho měl / a přeci jen dost, máme 5 týdnů dovolené.
  • Co Vás čeká?

  • Vývoj střední vrstvy multiplatformní aplikace, která zajišťuje komunikaci mezi klientem a zařízením.
  • Práce především s JavaScript, TypeScript, Node.js, a pokud bude potřeba něco navrhnout, tak UML.
  • Úzká spolupráce v agilním týmu (3-týdenní sprinty).
  • Komunikace v AJ s kolegy z USA nebo Číny.
  • Co byste měl / a splňovat?

  • Ideálně VŠ vzdělání nejlépe technického směru, ale pokud máte relevatní praxi v oboru, dveře Vám rozhodně nezavřeme.
  • Min. 2 roky komerční praxe s vývojem v JavaScript.
  • Zkušenost s vývojem v Node.js.
  • Chuť se neustále posouvat a otevřený přístup k novým program. jazykům a technologiím.
  • Požádat