Mechanik senior
Chropyňská strojírna, a.s.
Olomouc, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 989 / 8, Olomouc. Co u nás budete dělat? - montovat a zapojovat svařovací linky a jejich částí jako přípravky, greifery aj.

oblastech mechanika, elektro, pneumatika Co od Vás požadujeme? - vyučení či středoškolské vzdělání technického (elektrotechnického) směru- zkušenost s výstavbou automatizované (nejlépe svařovací) linky z předchozích 1-2 projektů- znalost čtení technických výkresů- osvědčení VZV- znalost VW standardu výhodou- znalost alespoň jednoho světového jazyka (NJ, AJ, RJ), další jazyk výhodou - svářecí průkaz výhodou- ochota k cestování, možnost dlouhodobému pobytu v zahraničí Co od nás můžete získat?

 • práci v ryze české firmě, které se daří a která je špičkou ve svém oboru - práci v moderních a nových kancelářích kousek od centra města i vlakového nádraží - možnost vycestovat za prací i do zahraničí- pružné rozvržení pracovní doby- variabilní finanční bonusy- vzdělávací kurzy a školení- 5 týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění- příspěvek na stravování - firemní akce Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost