Provozní pracovník
Střední škola KNIH, o.p.s.
Brno, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

První kontakt telefonicky nebo e-mailem od 8 : 00 - 15 : 00 hodin.Hledáme pracovníka : - Provozního pracovníka s kumulovanou funkcí správce objektu (pozice CZ-ISCO 51530) a odborného administrativního pracovníka (pozice CZ-ISCO 33437) - Nástup od 11.

12. 2021- Dohled nad technickým stavem pracoviště- Zabezpečení a provedení drobných oprav- Vkládání dat do elektronického systému dle pokynů- Zpracování obrazových či textových materiálů po grafické stránce na PCPožadujeme : - Vzdělání : min.

středoškolské s maturitou nebo Bc. - Ovládání grafických a textových editorů- Praktická zručnost při manuálních činnostech s mechanickým nářadím- Samostatnost při řešení úkolu- Vhodné pro cizince s pracovní kartou- Trestní bezúhonnost- Dobrý zdravotní stavNabízíme : - Příležitostná práce dle akutních potřeb zaměstnavatele, práce konané přednostně mimo běžnou dobu školního provozu v rozsahu odhadovaném kolem 3 - 6 hod týdně.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost