Krejčí/ová, švadlena - dámská/pánská
Burçin Totre
Ostrava
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Krejčovství Burchin, Zámecká 169 / 8, Moravská Ostrava1. kontakt : Prosim životopisy odešlete na email info burchin.

czVaší pracovní náplní bude upravování oděvů - např. zůžení pasu, sedu, délky kalhot, délky rukávů apod. V začátcích Vám se vším pomůžeme a vyškolíme Vás.

Požadujeme : - pracovní doba : dohoda - výborné vyjadřovací schopnosti- profesionální vystupování- komunikativnost se zákazníky- fexibilita a samostatnostNabizime : - hlavní pracovní poměr- možnosti odborného vzdělávání a školení u profesionálů- kariérní růst - dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti- domácí a přátelskou atmosféru,- nadstandardní pracovní zázemí - motivující systém odměn a benefitů.

Naše krejčovství se zaměřuje převážně na pánské obleky a košile na míru, ale šijeme také dámskou módu. Od našich zaměstnanců očekáváme především schopnost a chuť učit se novým věcem, loajalitu, zodpovědnost a pracovní nasazení.

Naoplátku nabízíme práci v příjemném kolektivu lidí, ve společnosti se solidními základy, s rozmanitou škálou klientů, zajímavé platové ohodnocení, možnosti kariérního růstu, osobního rozvoje a flexibilní pracovní dobu.

Pokud nemáte praxi v oboru, rádi Vám vše vysvětlíme, zaučíme Vás a se vším Vám pomůžeme. Pokud však již šít umíte, je to vaše výhoda a my Vám pomůžeme se zdokonalit a získat nové zkušenosti.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost