Recruitment konzultant/ka pro RPO projekty (Praha)
GoodCall
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Pro nové projekty hledáme posily na pozici konzultanta / ky se zkušenostmi v (IT) náboru pro krátkodobou i dlouhodobou spolupráci s předními firmami nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Jdeme s dobou, a proto zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé spolupráce formou tzv. recruitment outsourcing, které jsou zejména teď v době (post)covidové extrémně žádané.

Nejsme v této oblasti nováčky. S projekty tohoto druhu máme několikaleté zkušenosti a mezi naše klienty patří například společnost Vodafone, Deloitte, Košík, Škoda Auto, Siemens, Microsoft, Sitecore či Avast, v rámci VTS projektů jsme podporovali nábor mimo jiné pro Mileus Juraje Atlase, LOréal či Shoptet.

Jestliže rádi měníte prostředí a pronikáte do různých firem a oborů, pak je recruitment outsourcing pro Vás. Náš klient si Vás najme na předem domluvenou dobu, která je v řádu jednoho dne v týdnu až na několik měsíců.

Budete působit pod hlavičkou klienta, ale stále budete fungovat jako náš zaměstnanec / kyně.Kapacity našich více jak třiceti kolegů jsou nyní naplněny, hledáme proto novou posilu pro plánované projekty! Nabízíme Práci na projektech pro klienty typu on demand či recruitment process outsourcing, on-site či off-site.

 • Zajištění kvalitních podmínek pro práci u klienta i inhouse, stálou podporu manažera.* Práci v týmu vstřícných a zkušených kolegů, kteří nikdy neváhají podat pomocnou ruku.
 • Vedení pod taktovkou ostřílené recruiterky a oblíbené manažerky Hany Pelikánové : https : / / www.linkedin.com / in / hfoltynova / .
 • Inovativní přístup, inspirativní prostředí a stabilní zázemí skupiny GoodGroup - Recruitment Academy, Datacruit a GoodCall.
 • Nepřetržitý tok rozvojových aktivit, ať už pod taktovkou Recruitment Academy, tak i ve formě na míru připravených školení.
 • Aktivně vytvářený prostor pro setkávání a další rozvoj.* FAQ týkající se služby recruitment outsourcing zodpovídáme zde : https : / / www.
 • goodcall.eu / sluzby / recruitment-solutions,* Osobnější příběhy pak najdete na tomto odkazu : https : / / www.linkedin.com / in / hfoltynova / detail / recent-activity / shares / .

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost